Açılış Palyaço Kiralama Nedir?

Açılış palyaço kiralama hizmeti dükkan ve işletme açılışlarında dikkatleri işletme üzerine çekmek için kullanılan bir hizmettir. Açılış palyaço organizasyonu işletme açılışlarında palyaço ve maskotlar aynı ses sistemi ve balon süsleme gibi vazgeçilmez olmuştur. Palyaçolar enerji dolu dansları ve hareketleriyle dikkatleri üzerine çeker ve herkes onlara bakar bu sayede açılışlar için vazgeçilmez olurlar. Palyaço kiralama paketi işletmeler tarafından bu sebeplerden ötürü çok talep görüyor. Broşür dağıtımı ve sosis balon etkinliği yapan palyaço ve animatörler broşürler ile işletmenin müşterilere ulaşmasını sağlarlar. Renkli ve hareketli kostümleriyle de her yaştan insanın dikkatini çekerek müşterileri de işletmeye çekerler. İşletme açılışının daha hareketli ve verimli geçmesi için palyaço kiralama servisi ile sizlere hizmet vermekteyiz. 
 

Hemen arayarak ya da whatsapp üzerinden iletişime geçerek palyaço fiyatları hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Açılış palyaço kiralama

Açılış Palyaço Kiralama Neleri Kapsar?

Renkli kıyafet ve hareketli danslarıyla dikkat çeken palyaçolar işletme açılışlarında çok ilgi görüyorlar. Broşür dağıtımıyla da işletmeye destek olan palyaçolar aynı zaman da sosis balon yaparak çocukların da dikkatini çekiyor. Böyle olunca işletmelerin palyaço kiralama istekleri de artıyor. Yüzleri boyalı enerjik dinamik palyaçolar insanları çekerek işletmenin açılışını daha etkili hale getiriyor. palyaço kiralama paketine dahil olan hizmetlerimiz ise hareketli ve enerjik görünümü renkli kıyafetiyle palyaçomuzun dikkat çekmesi aynı zaman da yüz boyası yaparak küçük çocukların ve ebeveynlerinin dikkatlerini işletmeye çekmesidir. Sosis balondan figürleri açılışa gelen misafirlere dağıtarak görevini çok iyi yapan palyaçomuz palyaço kiralama işinde dikkatleri işletme üzerine çekme de bir numaradır.

Açılış Palyaço Organizasyon Standart Paket

Palyaço kiralama etkinliğine dahil olan palyaço ve animatörler yüz boyası ile çocukların dikkatini çekerek açılış havasına girmesini sağlarlar. Harici olarak ise broşür dağıtımı ve hareketli yapısı ile işletmenin reklamını daha etkili yapmasını sağlar.

Yüz boyama 0-14 yaş arası her çocuğun ilgisini hatta bazen yetişkinlerin bile ilgisini çeker. Aynı zaman da yüz boyama etkinliği hayran oldukları çizgi film karakterlerine dönüştürerek çocukların hayal güçlerini de destekler. 

Açılış Palyaço Kiralama Etkinliğinde Palyaço Görevleri Nelerdir?

  • Hareketleri ve enerjisi ile dikkatleri işletme üzerine çekmektir.
  • Broşür dağıtmak
  • Yüz boyama etkinliği

Açılışınız için bu kadar faydalı olacak palyaço kiralama hizmeti için palyaço fiyatları yazısına tıklayarak standart fiyatları öğrenebilir ayrıntılı bilgi için ise whatsapp (yazıya tıklayarak) ya da telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Pıtırcık Organizasyon

Palyaço Nedi