Anadolu Yakası Palyaço Kiralama

Anadolu yakası palyaço kiralama hizmeti istanbulun anadolu yakasında ki hemen hemen her semtini kapsamaktadır. Tuzla’dan ümraniye’ye uzanan anadolu yakası her açıdan güzeliklerle doludur. Bunlara tabii ki birbirinden güzel organizasyonlar da dahildir. kiralık palyaço hizmetimiz sayesinde organizasyonlarınızı daha eğlenceli hale getiriyoruz. Genellikle 0-14 yaş arası çocuklarımızın doğum günü etkinliklerinde görev alan arkadaşlarımız birbirinden eğlencelidir. Tuzla, pendik, maltepe ve diğer ilçeler de palyaço kiralama hizmeti vererek pıtırcıklarımızı güldürmek ve eğlendirmekten de ayrıca mutluluk duymaktayız.

Anadolu Yakası Palyaço Kiralama
Anadolu yakası kiralık palyaço

Anadolu Yakası Palyaço Kiralama Nedir?

Anadolu yakası palyaço kiralama birbirinden güzel hizmetleri içinde barındıran ve doğum günü, açılış, düğün ve piknik gibi çocukların bulunabileceği aktivitelerde kiralık palyaço ile onların eğlenmesini sağlayan bir hizmettir. Çocukların rengarenk kıyafetli palyaçoyu görünce mutlu olmaları ve çevresine toplanmaları aynı zaman da etkinlik içerisinde ki düzene de katkı da bulunur. Çocukların tek bir bölge de toplanması etkinliğin düzenli devam etmesini sağlamaktadır. Kiralık palyaço hizmeti başta pendik, maltepe ve ataşehir olmak üzere anadolu yakasının hemen hemen her yerinden ilgi görmektedir.

Anadolu Yakası Palyaço Kiralama Fiyatları

Anadolu Yakası Palyaço Kiralama Hizmeti

Anadalo yakası kiralık palyaço hizmeti bir çok etkinliği içinde barındırır bunları başlıklar altında incelememiz gerekirse; yüz boyama, sosis balon ve palyaço oyunları diyebiliriz.

Yüz Boyama

Yüz boyama aktivitesi genellikle etkinliğin başında yapılır ve hem görevli animatör çocuklarla kaynaşır hem de çocuklar bir anda istedikleri karakter oluverirler. Bazıları kedi bazıları çizgi film ya da masal karakterleri olmaktadır. Yüz boyama ise görevli arkadaşın yeteneğine ve boya kalitesine göre değişmektedir. Bu sebeple güzel bir organizasyon firması ile çalışmanız önem taşımaktadır.

Sosis Balon

Sosis balon ise çocukların balonu çok sevmesinden ve balonlara şekil vermenin eğlenceli olmasından fazlasıyla ilgi çeken bir hizmettir. Bu hizmette çocuklara sosis balondan kılıç, kelebek ya da köpek gibi palyaçonun yeteneğine göre yapabildiği figürler genellikle etkinlik sonunda çocuklara hediye edilmektedir. Pıtırcıklarımız bu sosis balonları evlerine götürebilir ya da etkinlik anında oynayabilirler.

Palyaço Oyunları

Palyaço oyunları birbirinden farklı ve eğlenceli yarışmalar ve oyunları içinde barındırır. Bunlardan bazılarını size anlatabiliriz.

  • Timsah Oyunu: Timsah oyunu bir ipin yere serilmesine ve çocukların o ipin üstünden sıra ile atlamasına dayalıdır. Her turun sonunda ipimiz genişler yani timasahımız büyür sonra kalan pıtırcığımızda birinci olur.
  • Heykel Oyunu: Heykel oyunu isi müziğin başlamasıyla çocukların dans etmesine ve müziğin durmasıyla çocukların heykel gibi durmasına dayalı bir oyundur. Müzik durduğunda heykel olmayan çocuklarımız elenir ve sona kalan arkadaşımız yine birinci olur.

Size en çok sevilen ve çocukların tekrar oynayalım dediği iki oyunu anlattık. Tabii ki yalnızca bu iki oyunumuz yok. Eğer isterseniz bütün oyunlarımızı anlattığımız palyaço oyunları ve yarışmaları yazımıza bakabilirsiniz.

Anadolu Yakası Palyaço Kiralama Nerelerde Yapılır?

Kiralık palyaço hizmeti çocukların bulunduğu hemen hemen her etkinlikte yapılır. Anadolu yakası kiralık palyaço hizmeti için ise başlıca talep gören etkinlikler aşağıda ki gibidir.

  • Doğum günü animatör kiralama: Özetle 0-14 yaş arası çocukların doğum günleri için hem düzen hem de çocukların eğlencesi için ve diğer tüm etkinliklere oranla en fazla talep gören organizasyondur.
  • Düğün palyaço kiralama: düğün için ise genellikle çocuklarımızın koşuşturup etrafı rahatsız etmemesi için palyaço ile salonun bir bölümünde oyunlar oynaması ve eğlenmesi için talep gören hizmetimizdir.
  • Açılış palyaço kiralama: Özetle açılışlarda renkli görüntüsü ile dikkat çekmesi ve etrafında ki insanlara broşür dağıtmasından dolay talep gören hizmetimizdir.

Pıtırcık Organizasyon

Palyaço Nedi