Doğum Günü Palyaço Kiralama Nedir?

Doğum Günü Palyaço Organizasyon

Doğum günü palyaço kiralama, genellikle 0-13 yaş arası çocukların doğum günlerinde görevli bir animatörün gelmesi durumudur. Öyle ki palyaço kiralama hizmeti kapsamında doğum günleri daha efektif ve eğlenceli bir hal almaktadır. Bir çok yönden yetenekli olan palyaçolarımız çocuklarımızın düzen ve nizamını sağlıyor aynı zaman da ise eğlenceyi hat safhaya çıkarıyorlardır.Sizce, bir çocuğun palyaço kiralama hizmeti olmadığı takdirde rengarenk güler yüzlü bir palyaço ile fotoğraf çekilmesi dans etmesi ya da oyunlar oynaması mümkün müdür? Elbette ki değildir. Bu sebeple palyaço kiralama hizmeti oldukça gerekli bir hizmettir. Doğum günlerinde çocuklarınız ile birlikte arkadaşları ve parti düzeni için şart olan palyaçolar çok uygun fiyatlar ile sizlere sağlanmaktadır. Bu fiyata böylesine bir eğlenceyi palyaço harici elde etmeniz pek mümkün değildir. Gelelim bu hizmetin nasıl bir hizmet olduğuna ve ayrıntılarına; sizlere bu ayrıntıları aklınız da hiçbir soru kalmayacak şekilde tek tek vereceğiz ki eğlenceni daim olsun. Harici olarak aklınıza takılan kısımları ana sayfamızda ki sıkça sorulan sorulara bakarak giderebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğum Günü Palyaço Kiralama Nasıl Yapılır?

Doğum günü palyaço kiralama, öncelikle sizin palyaço kiralama talep oluşturmanız ile başlamaktadır. Şöyle ki; siz önce doğum günü tarihini ve saatini belirleyip bizleri ideal olan süre 1 haftadır ancak en fazla 2 gün kalaya kadar arayarak ya da mesaj atarak randevu oluşturmalısınız. Daha sonra ki süreç bizim sorumluluğumuzdadır. Hiçbir şekilde havale ya da hizmet öncesi ücret talep edilmemektedir. Ayarlanan tarih ve saatte görevli arkadaşımız etkinlik alanına gelir görevini yapar ve işinin bitmesinden sonra ücreti alarak etkinlik alanından ayrılır. Ücretin ödenme kısmı güven açısından bu şekildedir. Gelelim palyaçomuz etkinlikte neler yapıyor bölümüne; talep ettiğiniz pakete ve içeriğe göre hizmet değişmektedir ancak her paketteki ortak hizmetlerimizi sıralayabilirim. Öncelikle palyaçomuz yüz boyama yaparak çocukları güldürür ve istedikleri çizgi film ya da masal karakteri yaparlar. Daha sonra birbirinden güzel oyunlar ile etkinlik canlılaşır ve hareketlenir. Bu oyunlardan bazılar; sandalye kapmaca, timsah, heykel, çuval yarışı ve limbodur. Yorulanan çocukları palyaçomuzun da süresi biterken sosis balondan figürler ile hem dinlendirir hem de onlara köpek kılıç gibi figürleri hediye ederler. Tüm bunlardan sonra ise etkinlik sonunda ücreti alıp salondan ayrılır.

Doğum Günü Palyaço Kiralama Fiyatları

Doğum günü palyaço organizasyon fiyatları paket içeriğine ve süresine göre değişmektedir. Şöyle söyleyelim 1 saatlik ekonomik paket 90₺ iken 1 saatlik lux paket 210₺’dir. Bunun sebebi ise içeriğin değişmesidir ki 1 saatlik lux paketi kimseye önermemekteyiz çünkü bütün etkinlikler o 1 saate sığmamaktadır. İdeal süre ve paket standart ve 2 saatlik süredir. Hem oyunlar sosis balon ve yüz boyoma yetişirken tam da 1 kar spreyi gösterisi kadarlık vakit kalmaktadır. Kar spreyi çocukların çok sevdiği bir etkinliktir. Onların altında koşuşturur ve ben de sıkıcam ben de sıkıcam diye heves etmeleri de cabası kısacası paketler ve içeriğe göre fiyatlar değişmektedir. Fiyat listemiz ise aşağıda ki gibidir.

Doğum Günü Palyaço Kiralama Nerelerde Yapılır?

Doğum günü palyaço kiralama teknik olarak siz nerede isterseniz orada yapılır ancak bunun pratik olarak en güzeli çocukların eğlenmek için alanları olduğu yerlerdir. Örneğin bir doğum günün de 15 çocuğu bir odaya kapadığınızda eğlenemezler oynayamazlar bu sebeple hem oynamaları hem eğlenmeleri için azıcık alana ihtiyaç duymalılardır. Kafeler, evler ve bahçelerde ki doğum günü partilerini alt başlıklarda inceleyebiliriz.

Ev’de Doğum Günü için Palyaço Kiralamak

Öncelikle bu doğum günü yetişkinler içinse elbette ki hiçbir problem yoktur oturup sohbet edip eğlenilebilir anca bir çocuk doğum günü ise evde bazı sıkıntılar olabiliyor ancak yine de evde doğum günü de fazlasıyla eğlenceli olabiliyor çünkü sadece geniş alanda oynana oyunlara sahip değiliz. Timsah oyununu oynayamayabiliriz ancak heykel sandalya kapmaca ve limbo gibi dar alanda oynanan oyunları oynayarakta gayet eğlenceli bir doğum günü olabilir. Ev’in tek dezavantajı bazen yeterli alan olmamasıdır fakat her koşulda eğlendirmek bizim işimizdir.

Kafe’de Doğum Günü için Palyaço Kiralamak

Kafe’de doğum günü palyaço kiralama hizmeti almak, çocukların oynayabilmesi ve eğlenebilmesi için bir alan ayarlayabildiyseniz çok güzel bir doğum gününün sizi beklediği anlamına gelmektedir. Buna rağmen dezavantajı elbette ki vardır. Bu dezavantaj ise yüksek ses tabii ki eğlenmek için aktiviteler kadar seslere de ihtiyacımız vardır. Bu durumda diğer müşterilerin rahatsız olması etkinlikte ki tadınızın kaçmasını sağlayabilir ancak onun dışında bir dezavantajı olmadığı için eğlence yine de kaçınılmazdır.

Bahçe’de Doğum Günü için Palyaço Kiralamak

Bahçe’de doğum günü palyaço kiralama hizmeti almanız demek eğlencenin önünde engel yok demektir. Bahçelerin genelinin büyük olmasından dolayı her oyunu oynayabileceğimiz ve sesten etkilenecek insanların olmamasından dolayı ise ses yapmaktan çekinmeyeceğimiz bağıra bağıra eğleneceğimiz bir parti bizi bekliyor. Tüm bunlara rağmen yine de bahçenizin her yerinin kapalı olduğundan ve çocukların çıkmayacağından emin olmalısınız çünkü çocuklar gözden kaybolabilir özellikle o eğlence ve karmaşa da ki bunu hiç kimse istemez.

Fark ettiğiniz üzere doğum günü palyaço organizasyonu yapılan 3 yerde de oluşan dezavantajlar palyaço ya da eğlence kaynaklı değil bu dezavantajlar palyaço olmasa da var olan sıkıntılardır. Bu sebeple bu olumsuzluklar da bile palyaço kiralayarak eğlencenin dibine vurabilirsiniz.

Pıtırcık Organizasyon

Palyaço Nedi