Düğün Palyaço Kiralama Nedir?

Düğün palyaço kiralama sizin bu mutlu düğün gününüzde çocukların düzenini ve eğlenmesini sağlayan palyaço kiralama hizmetinden faydalanma durumunuzdur. Düğünler de kiraladığınız palyaço ya da görevlinin yükümlü olduğu bazı görev ve hizmetler vardır.

Düğün Palyaço Kiralama Hizmeti

Palyaço kiralama hizmeti veren firmamız sünnet, nişan ve düğün etkinliklerinde çocuklar ve yetişkinler arasında ki düzeni sağlayıp organize olmalarına yardımcı olmaktadır. Palyaço çocukları düzende tutmak için sırayla yüz boyama ve sosis balon etkinliği yaparak çocukların düzenli bir sıra olmasını sağlar. Organizasyon hareketli bir şekilde devam ederken çocuklar da hareketlenir ve oyunlar oynanır. Müzikli ve müziksiz yarışmalar ve grup oyunları eşliğinde harika bir etkinlik geçirirler. Hem yetişkinlerin hem de pıtırcıklarımızın düğün organizasyonların da eğlenmeleri ve mutlulukla dolmaları için palyaço kiralama talebinde bulunabilirsiniz. 

Hemen arayarak ya da whatsapp üzerinden iletişime geçerek palyaço fiyatları hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

çocukların bayılacağı en eğlenceli oyunlar palyaço kiralama hizmeti bünyesinde bulunur. Bu sebeple düğünlerin vazgeçilmezi palyaço kiralama hizmeti organizasyonlarıdır.

Düğün Palyaço Kiralama Hizmeti Neleri Kapsar? 

düğün etkinliğine dahil olan palyaço ve animatörler yüz boyası ve sosis balondan figürler yaparak çocukların parti havasına girmesini sağlarlar. O sırada da palyaço ile çocuklar tanışmış ve kaynaşmış olurlar. 

Yüz boyama 0-14 yaş arası her çocuğun ilgisini hatta bazen yetişkinlerin bile ilgisini çeker. Aynı zaman da yüz boyama etkinliği hayran oldukları çizgi film karakterlerine dönüştürerek çocukların hayal güçlerini de destekler. 

Düğün etkinliğindeki tüm çocuklara sosis balon ile yapılmış figürler dağıtılır. Böyle yapılarak palyaço her yerin rengarenk balonlarla kaplanmasını sağlar. Etkinlik alanına uygun olan birbirinden çeşitli oyunlar oynanır ve müzikli-müziksiz yarışmalar yapılır. Ta ki pasta kesim sürecine kadar o zamana kadar ve sonrasında palyaço çocuklara harika bir etkinlik süresi sağlar. 

Palyaço her türlü mekan ve alana uygun (Ev, Kafe, Restaurant, Düğün salonu ve bahçe gibi) grup oyunları ve yarışmalar düzenler. Bu yarışma ve oyunlar ile çocukları inanılmaz eğlenceli bir palyaço kiralama hizmeti bekliyor. Genellikle 2 saat süren bu palyaço kiralama hizmeti süresince çocuklar bulundukları eğlencenin tadını çıkarır. 

Düğün Palyaço Kiralama Standart Hizmetler

 • Halat çekme 
 • Sandalye kapmaca 
 • Limbo 
 • Çuval yarışı 
 • Deve cüce 
 • Mendil kapmaca 
 • Mandal toplama 
 • Timsah 
 • Yüz boyama 
 • Sosis balon 
 • Nesi var 
 • Sıcak soğuk 
 • Kulaktan kulağa 

Çeşitli yarışma ve grup oyunları ile palyaço ile çocukların inanılmaz eğlenceli vakit geçirecekleri palyaço kiralama hizmeti ve palyaço fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için arayınız. Unutulmaz bir düğün günü organizasyonunu palyaço kiralama hizmeti sayesinde siz de yaşayabilirsiniz. Etkinlik süresince palyaço ile eğlenebilir ve anın tadını çıkarabilirsiniz. Çocukları mutlu etmek için palyaço kiralama hizmeti almanız yeterli olacaktır. Bunun sebebi ise palyaço ve animatörlerimiz çocukları güldürmek ve eğlendirmek yoğun çaba sarf etmeleridir. Yüz boyama, müzikli-müziksiz yarışmalar, sosis balon aktivitesi ve grup oyunları ile düğün günü etkinliklerinizi harika birer anı haline getirebilirsiniz. 

Düğün Palyaço Kiralama Ek Hizmetler

Kar Spreyi: Bu hizmet sayesinde doğum günü etkinlikleri başta olmak üzere birçok etkinlikte yaz günü kar yağdırabilirsiniz. Kar spreyleri herhangi bir zararlı kimyasal içermez ve çocukların çok hoşuna gider.

Pinyata: Bu hizmetimiz ise çocukların düzenli bir şekilde sıra olarak sırayla pinyatayı kırıp içinde ki şekerler ve çikolatalara erişmesi mantığına dayanan bir oyundur. Bu hizmet sayesinde ortaya çok güzel görüntüler çıkmaktadır.

Pıtırcık Organizasyon

Palyaço Nedi