Kiralık Palyaço

Kiralık Palyaço

Kiralık palyaço ya da palyaço kiralama olarak bilinen bu hizmetimiz pıtırcıklarımızın doğum günleri ya da sünnetlerinde daha çok eğlenmeleri ve o günlerini unutmamaları için var olan bir servistir. Palyaçolar, sadece sünnet ve doğum günü değil aslında çocukların bulunduğu bütün etkinliklerde görev alabilmektedir. Amaçları düzen ve eğlencedir. Şöyle ki; bir palyaço ile çocuk yan yana geldiğinde eğlence kaçınılmazdır buna ek olarak aynı zaman da başlarında bir yetişkin olduğu için ise eğlencelerini belli bir düzende yaşamaktadırlar.

Kiralık Palyaço Fiyatları

Kiralık palyaço fiyatları genellikle saatlik bazlı olmaktadır. size fiyat listemizi aşağıda paylaşıyoruz. Özel bir isteğiniz olursa da iletişim menüsünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yine de ayrıntılı fiyat bilgisi için bizi arayabilirsiniz. 0533 094 17 13

Günlük Palyaço Ücretleri

Genellik saatlik bazlı palyaço kiralanmaktadır ancak 3-4 saatin üstünde ki taleplerde fiyatlarımız değişebilmektedir. Günlük palyaço işleri genellikle tek seferlik değil sürekli oldukları için fiyatları çok daha uygun olmaktadır. bunun için ise bizimle iletişime geçmelisiniz. Çünkü fiyatlar, palyaço sayısı ve gün içerisinde ki ihtiyaç duyduğunuz saate göre değişiklik göstermektedir.

Kiralık Palyaço Hizmeti

Palyaço hizmeti sizlere eğlence ve düzen alanında palyaço temin etmemize dayanan bir hizmet türüdür. Doğum günü, Sünnet, Piknik, Düğün, Nişan, Açılış ve Çocukların bulanabileceği diğer etkinlikler ise palyaçonun görevli olabileceği organizasyonlardır. En çok talep gören palyaço hizmeti ise doğum günü palyaço kiralama hizmetidir. Bunun sebebi ise çocuk doğum günleri olmasıdır. Çocukları eğlendirmek için ve belli bir düzende tutmak için gerekli olan şey bir yetişkindir ve bu yetişkin bir de palyaço olduğu zaman eğlence de düzenle birlikte geliyor. Animatör kiralama hizmeti olarak da bilinen bu servis siz ve pıtırcıklarımızın hem günlerinin güzel geçmesini sağlamak hem de sizlerin yüklerini azaltmak için vardır.

Kiralık Palyaço Servisi

Kiralık palyaço servisi birbirinden eğlenceli animatörler ile sizlere eğlenceli anlar yaşatmaya dayalı bir hizmettir. Palyaçolar çeşitli etkinlik ve birbirinden güzel oyunlar ile çocukları eğlendirirler. Sosis balondan figürler yaparak mutlu olmalarını sağlarlar. Bir de yüz boyama etkinliği ile çocukları istedikleri çizgi film ya da masal karakterine çevirebilmektedir. Bazen sosis balondan kılıç yapıp korsan yüz makyajı ile tam bir korsan gibi olabilirken sosis balondan köpek figürü ve kedi makyajı ile birbirine zıt görüntüler de ortaya çıkmaktadır. İki türlü de çok eğlenceli olduğu için çok bir önemi olmamaktadır. Bu güzel etkinlikleri bir alt başlıkta çok daha güzel şekilde açıklamaya çalışacağız.

İstanbul Kiralık Palyaço

İstanbul kiralık palyaço hizmeti verdiğimiz tek ildir. 20 milyona yaklaşan nüfusunda insanların çok fazla koşuşturması gerekmektedir. Bu koşuşturmaların büyük bir çoğunluğu ise çocuklarımız içindir. Pıtırcıklarımızın doğum günleri, sünnetleri ve düğünleri gibi bir çok etkinliğe sahip olduklarını ve hepsi için eğlence gerektiği düşünülürse palyaço hizmeti tam bu nokta da çok gerekli olmaktadır. 0-14 yaş arası bütün çocukların doğum günleri için uygun olan palyaço hizmeti birbirinden güzel etkinlikler ile çok güzel bir doğum günü geçirilmesini sağlayabilir. Aynı zaman da ise başlarında bir yetişkin olacağı için çocukların kendi başlarına eğlenirken yapabilecekleri yanlış hareketleri de önlenecektir. İstanbulun hemen hemen her bölgesine hizmet vermekteyiz. Arayıp hem fiyat hem de bölgenize hizmet hakkında iletişime geçebilirsiniz.