Organizasyon Fiyatları

Bütün hizmetlerimizin fiyatları aşağıdaki gibidir. Sizlere alt başlıklarda hizmetlerimizle ilgili bilgiler vermekteyiz.

Palyaço Organizasyon Fiyatları

Palyaço organizasyon fiyatları öncesinde yapmanız gereken öncelikli şey güvenilir bir organizasyonla çalışmanızdır. Palyaço kiralama hizmeti alırken amatör ve özensiz yapılmış sitelerden uzak durmanızı öneririz. İkinci öncelik olarak paket içeriği hoşunuza gitmeli hemen hemen her organizasyonun içeriği aynıdır. Bazen ise küçük farklılıklar bulunur. Biz en fazlasını yapmaya çalışıyoruz bu yüzden palyaço kiralama paketlerimize bir sürü eğlenceli etkinlikler dahil ediyoruz. Bunu yaparken de en ucuz palyaço kiralama fiyatları ile sizlere hem güvenilir hem de profesyonel ekibimizle hizmet sağlıyoruz. Bizimle iletişime geçerek fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Palyaço kiralama fiyatları neredeyse bütün organizasyonlarda aynıdır ve bütün organizasyonlarla iletişime geçtiğinizde hem konumunuzun hem de saat ve tarihin avantajı ya da dezavantajından dolayı fiyatlarda esneklik olabilir ya da olmayabilir. Lakin biz size pazarlık etmenizi bile gerektirmeyecek fiyatlar sunuyoruz.

Oyun Abisi/Ablası

Öncelikle oyun abisi/ablası kiralayacağınız şartları oturtmalısınız örneğin süresi ve paket içeriği aynı zaman da hangi etkinlikte olacağı gibi şartlar oturtulmalıdır. Maddelemek gerekir ise;

  • Hangi etkinlik için gerekli olduğunu belirlemek.
  • Etkinlik süresince kaç saatlik ihtiyaç olduğunu belirlemek.
  • Paket içeriğini belirlemek.

Belirlediğiniz kriterlere uyan ve kaliteli bir eğitim almış oyun ablasını bulmanın başka bir yolu ücret bilgisidir. Tabiki doğrudan bilgi sahibi olmanız biraz zordur. Fakat sitemizin iletişim kısmındaki telefon numarası veya whatsapp simgesine tıklayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bildiğiniz üzere Kaliteli işler genellikle pahalıya mal olur. Burda önemli olan pıtırcığınızın eğlencesidir. Yani bir nevi oyun ablasına verdiğiniz parayı eğlence olarak görebilirsiniz. En önemlisi güvenilir bir firma ve uygun fiyatlardır. Biz size bunlar sağlamaktayız. Güvenilir hizmet ve uygun organizasyon fiyatları pıtırcık organizasyondadır.

Standart Oyun Abisi/Ablası Fiyatları

Oyun abisi/ablası fiyatları etkinlik süresine ve paket içeriğine göre farklılık göstermektedir. Bazı örnekler vermek gerekirse 1 saatlik ücret ile 3 saatlik ücret doğal olarak aynı olmayacaktır. Aynı şekilde kar spreyi dahil olan paket ile pinyata dahil olan pakette aynı fiyatta olmayacaktır. Aşağıda standar fiyat listemiz bulunmaktadır.

Pıtırcık Organizasyon

Palyaço Nedi