Oyun Abisi Ne Demektir?

Oyun Abisi palyaçoların kıyafetsiz halleridir. Görev tanımı ve hizmetleri birebir aynıdır. Bu şekilde olmasının sebebi ise bazı çocuk ve yetişkinlerin palyaço kıyafeti ya da palyaço yüz boyası gibi sıradan görünüşe aykırı olan görünüşten korkmaları ya da çekinmeleridir. Harici olarak ise görevliye palyaço gözüyle bakmaktansa abi gözüyle baktıklarından daha samimi ve daha güzel bir ortam oluşabilmektedir. Palyaço görünüşü renkli, canlı ve hareketli bir sanatçıdır. Bu sebeple de palyaço fotoğrafları ya da daha doğrusu etkinlik fotoğraflar daha eğlenceli görünmektedir. Hangi hizmeti alacağınız ise size kalmıştır.

Oyun Abisinin Görevleri Nelerdir?

Oyun abisinin görevleri etkinlik paketine ve saatine göre değişim göstermektedir. 1 saatlik doğum günü etkinliği için ekonomik paket hizmetlerimiz; sosis balon, yüz boyama, oyunlar, ve yarışmalar olmaktadır. Oyun abileri ise bu süre zarfında bu hizmetleri yerine getirmektedir. Etkinlik süresi 2 saat olduğunda ve paketimiz ise standart olduğunda ise; sosis balon, yüz boyama, yarışmalar ve oyunlara ek olarak kar spreyi etkinliği eklenmektedir. Bu hizmetteki görevleri ise düzgün bir şekilde yapmakla görevlidir. Oyun abisi aynı zaman da bizim hizmetlerimiz harici güler yüzlü ve hareketli olmakla görevlidir. Aksi takdirde çocuklar eğlenemez ve etkinlik verimli geçmez.

Neden Oyun Abisi?

Palyaço ile aynı görevlere sahip olmasına karşın oyun abileri kendi kıyafetleri ile hizmet verdiğinden daha rahat hareket edebilirler. Bu durum ise kendi neşelerine olumlu yansır ve güler yüzlü olmakta sorun çekmezler. Güler yüzlü olurlar ise çocuklar da bundan olumlu etkilenirler. Harici olarak ise eğer ki doğum günü çocuğu palyaçodan korkuyor ise oyun abileri onlar için biçilmiş kaftandır. Tuhaf palyaço kıyafetleri ya da peruğu yoktur. Bu sebeple de tercih edilmesi gayet olasıdır.

Kimler Oyun Abisi Olarak Çalışır


Ekibimizi genellikle üniversite okuyan ve ek iş yapmak zorunda olan öğrencilerimizden seçmeye çalışıyoruz. Çocukların yaş dönemine göre oyunlar oynayan, çocukları seven ve etkinlik boyunca pıtırcıkların yüzüne gülümseme olmaya gayret eden bir ekibimiz vardır.

Aramış olduğunuz kriterleri burada yazmamış olsak bile geniş portföyümüzde mevcuttur. En uygun oyun abisi fiyatları ile sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız. 

Oyun abileri olarak görev alan genç arkadaşlarımız sorumluğunu bilen, üstüne düşen görevi kavrayan ve çocuklarla geçirdiği zamanın kaliteli ve verimli olması gerektiğinin farkında olan doğru seçilmiş insanlardır.

Pıtırcık palyaço ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.