Oyun Abisi/Ablası Fiyatları

Organizasyonlar tarafında belirlenen bir değişken olan oyun abisi/ablası fiyatları oyun abisi/ablası kiralama hizmeti açısından oldukça gerekli bir etmendir. Harici olarak oyun abisi/ablası kiralama fiyatları oyun abilerinin/ablalarının verdiği hizmeti doğrudan etkilemektedir. Bunun sebebi ise görevli olan kişi de bir ücret almaktadır ki bu da çok normal bir olaydır. Bir oyun abisi/ablası eğer yeterince ücret alamazsa suratı asık olur ve mutsuz olur. Bu şekilde olan oyun abisini/ablasını da kimse sevmez ya da yanında görmek istemez çünkü oyun abisi/ablası güler ve gülmelidirler. Palyaço fiyatlarının gerekliliği bu şekilde anlatılabilir.

Oyun Abisi/Ablası Listesi

Hızlı Sipariş için BURAYA Tıklayabilirsiniz.

Oyun Abisi/Ablası Fiyatları Nedir?

Oyun abisi/ablası fiyatları temel olarak organizasyonlar tarafından belirlenen ve oyun abisi/ablası kiralama hizmeti karşılığı ödenmesi gereken ücretlerdir. Ancak bu ücretler değişiklik göstermektedir. Organizasyonlar bazen çok kazanayım diyerek bu fiyatları çok uçuk yapabiliyorlar. Bu hizmetin ortalama ücretleri bellidir. Bu bedel ise 1 saatlik 100₺ ve her saat +50₺ olarak ortalama söylenebilir. Bu ücretler diğer organizasyonların genelinde göreceğiniz standart paketlerin ücretleridir. Bu paketlere ek olarak farklı hizmetler isteyebilirsiniz. Örneğin; sihirbaz palyaço, Kar sprey, Pinyata, Tahtabacak gibi ek hizmetler ek ücretlere sebep olabilmektedir.

Oyun Abisi/Ablası Ücretleri Neleri Kapsar?

Oyun Abisinin/Ablasının kaç saatlik ve hangi paketi aldığınıza göre hizmetleri değişmektedir. Bu hizmetleri karşılığında sizden alınan ücretler ise bu hizmetlerin tamamını almanıza olanak sağlar. Örneğin; 1 saatlik standart paketlerin ortalama ücretleri 100₺ olmaktadır. Bu pakete dahil olan hizmetler ise; Sosis balon etkinliği, Yüz boyama etkinliği, Müzikli-müziksiz yarışmalar ve oyunlardır. Bu hizmetlerin tamamını kapsar ancak 1 saat bir etkinlik için hiçte yeterli olan bir süre değildir.

Oyun Abisi/Ablası Fiyatları Hangi Durumlar da Değişiklik gösterir?

Oyun abisi/ablası ücretleri etkinlik saatine ve pakete dahil olan hizmetlere göre değişmektedir. Oyun abisi/ablası kiralama organizasyonları genellikle aynı fiyat ve etkinlik içeriklerini kullanmaktadır. Biz ise bu fiyatların çok fazla olduğunu düşünüyoruz. Örneğin; 2 saatlik standart bir paket 150₺ iken biz o paketi olması gereken 135₺ olarak sabitliyoruz. Diyelim ki ek paket olarak kar spreyi istediniz. Piyasada 50₺ iken biz onu 40₺ olarak sabitlemiş bulunmaktayız. Pinyata ise piyasada 100₺ iken biz bu fiyatı 80₺ olarak sabitlemiş olmaktayız. Etkinlik içeriklerine ve istediğiniz süreye göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Pıtırcık Organizasyon

Palyaço Nedi