Palyaço Fiyatları

Organizasyonlar tarafında belirlenen bir değişken olan palyaço fiyatları palyaço kiralama hizmeti açısından oldukça gerekli bir etmendir. Harici olarak palyaço kiralama fiyatları palyaçoların verdiği hizmeti doğrudan etkilemektedir. Bunun sebebi ise görevli olan animatör de bir ücret almaktadır ki bu da çok normal bir olaydır. Bir palyaço eğer yeterince ücret alamazsa ve suratı asık olur ve mutsuz olur. Bu şekilde olan palyaçoyu da kimse sevmez ya da yanında görmek istemez çünkü palyaçolar güler ve gülmelidirler. Palyaço fiyatlarının gerekliliği bu şekilde anlatılabilir.

Palyaço Fiyat Listesi

Hızlı Sipariş için BURAYA Tıklayabilirsiniz.

Palyaço Fiyatları Nedir?

Palyaço fiyatları temel olarak organizasyonlar tarafından belirlenen ve palyaço kiralama hizmeti karşılığı ödenmesi gereken ücretlerdir. Ancak bu ücretler değişiklik göstermektedir. Organizasyonlar bazen çok kazanayım diyerek bu fiyatları çok uçuk yapabiliyorlar. Bu hizmetin ortalama ücretleri bellidir. Bu bedel ise 1 saatlik 100₺ ve her saat +50₺ olarak ortalama söylenebilir. Bu ücretler diğer organizasyonların genelinde göreceğiniz standart paketlerin ücretleridir. Bu paketlere ek olarak farklı hizmetler isteyebilirsiniz. Örneğin; sihirbaz palyaço, Kar sprey, Pinyata, Tahtabacak gibi ek hizmetler ek ücretlere sebep olabilmektedir.

Palyaço Fiyatları Neleri Kapsar?

Palyaçonun kaç saatlik ve hangi paketi aldığınıza göre hizmetleri değişmektedir. Bu hizmetleri karşılığında sizden alınan ücretler ise bu hizmetlerin tamamını almanıza olanak sağlar. Örneğin; 1 saatlik standart paketlerin ortalama ücretleri 100₺ olmaktadır. Bu pakete dahil olan hizmetler ise; Sosis balon etkinliği, Yüz boyama etkinliği, Müzikli-müziksiz yarışmalar ve oyunlardır. Bu hizmetlerin tamamını kapsar ancak 1 saat bir etkinlik için hiçte yeterli olan bir süre değildir.

Palyaço Fiyatları Hangi Durumlar da Değişiklik gösterir?

Palyaço ücretleri etkinlik saatine ve pakete dahil olan hizmetlere göre değişmektedir. Palyaço kiralama organizasyonları genellikle aynı fiyat ve etkinlik içeriklerini kullanmaktadır. Biz ise bu fiyatların çok fazla olduğunu düşünüyoruz. Örneğin; 2 saatlik standart bir paket 150₺ iken biz o paketi olması gereken 135₺ olarak sabitliyoruz. Diyelim ki ek paket olarak kar spreyi istediniz. Piyasada 50₺ iken biz onu 40₺ olarak sabitlemiş bulunmaktayız. Pinyata ise piyasada 100₺ iken biz bu fiyatı 80₺ olarak sabitlemiş olmaktayız. Etkinlik içeriklerine ve istediğiniz süreye göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Pıtırcık Organizasyon

Palyaço Nedi