Palyaço Kiralama Nedir?

Palyaço kiralama tüm organizasyonlarda çocukları eğlendirmek için talep edilen bir hizmet türüdür. Palyaço organizasyon hizmeti organizasyon şirketleri tarafından çocukların bulunduğu tüm etkinlik türleri süresince verimli bir şekilde sağlanır. Organizasyon şirketleri palyaço organizasyon hizmetini başta aşağıdaki organizasyonlar olmak üzeri çocukların bulunduğu bütün organizasyon türlerinde vermektedir. Palyaço, palyaço oyunları ile çocukları mutlu etmekle görevli olan kişidir. Animatör çeşitli etkinlikler ile bu görevini yerine getirir. Bunlardan birisi de tabii ki de boyama etkinliğidir. Boyama etkinliğinde çocuklara yüz boyama yapılır. Palyaço boyama işlemi yapmak için onlara özel palyaço yüz boyası ile çocukların suratına şekiller çizer. Palyaço yüzü boyalı bir karakter olduğu için bu etkinlik çocukların da çokça hoşuna gider. Palyaço boyası ile yüzü boyanan çocuklar etkinliğe istedikleri karaktere bürünmüş şekilde devam ederler. Bu yüz boyama etkinliğinin olumlu etkilerinden birisi de palyaço görselleri ve fotoğraflardır. Çocukların ve palyaçonun yüzünün boyalı olması daha renkli bir palyaço resmi çekmenize sebep olacaktır. Palyaço yüz boyama yapmanın yanı sıra sosis balon ve müzikli müziksiz yarışmalar ile etkinliği çok daha eğlenceli hale getirir.

Palyaço kiralama

Palyaço Kiralama Yapılan Organizasyonlar

Palyaço organizasyon hizmeti talep edebileceğiniz bir sürü etkinlik olmasına rağmen organizasyon şirketleri tarafından en çok talep gören etkinlikler aşağıdaki gibidir. Bu etkinlikler palyaço gösterisi için en fazla talep gören organizasyonlardır.

Doğum Günü Palyaço Kiralama

Doğum Günü Palyaço Kiralama

Doğum günü palyaço kiralama genellikle çocuk doğum günlerinde çocuklara bir nevi doğum günü hediyesi olarak palyaço gösterisi amacıyla palyaço organizasyon hizmeti talep edilir. Katılımcı palyaço doğum günü pastası ile doğum günü çocuğu için doğum günün kutlu olsun diyerek içeri girer ve onu gören çocuk hayli mutlu olur. Birbirinden güzel doğum günü şarkıları ile birlikte çocuklarla eğlenen palyaço çocuk için harika bir doğum günü kutlaması gerçekleştirir. Palyaço organizasyon hizmeti bünyesinde çalışan palyaço çocuklar ile birbirinden güzel ve eğlenceli doğum günü aktiviteleri yapar. Palyaço organizasyon hizmeti veren organizasyon şirketleri üzerinden talep edilen palyaço ve çocuklar etkinlik süresince eğlendikten sonra geriye sadece güzel anılar kalmaktadır. Palyaço etkinlikleri ve palyaço animasyon hizmetleri, palyaço gösterisi boyunca çocukları eğlendirmek amaçlı tüm doğum günü organizasyonlarında gerçekleşmektedir. Bu sebeplerden ötürü doğum günü palyaço organizasyon hizmetleri çok fazla talep görmektedir.

Düğün Organizasyon Palyaço Kiralama

Düğün organizasyon şirketleri genellikle tüm hizmetlerini yetişkinleri düşünerek yaparlar. Düğün masası , düğün salonu , gelin odası , düğün aksesuarları ve düğün müzikleri falan derken çocukları genellikle unuturlar. Düğün organizasyon firmaları ve bu dikkatsizlikleri çocuklar için yeni bir ihtiyacı ortaya çıkarmıştır. Bu ihtiyaç ile birlikte düğün organizasyon çeşitleri de ortaya çıkmış bulunmaktadır. Bir tanesi çocukları düşünerek palyaço gösterisi gibi çocukları da mutlu eden düğün organizasyon çeşiti iken diğeri ise çocukları hiç umursamayan düğün organizasyon çeşitidir. Bu çeşitler arasında düğün organizasyon fiyatları herhangi bir farklılık göstermiyor. Bunun sebebi ise düğün organizasyon firmaları tarafından palyaço organizasyon hizmeti verilmemesidir. Palyaço organizasyon hizmetini düğün sahipleri çocukları düşünerek çok ucuz fiyatlar ile palyaço organizasyon şirketleri vermektedir. Düğün sahipleri çocukları düşünerek bu hizmeti talep etmektedirler.

Piknik Organizasyonu Kiralık Palyaço

Piknik organizasyonu palyaço kiralama için söylenecek çok bir şey olmadığını bildirmek isteriz. Bunun sebebi ise diğerlerine göre daha az talep görmesidir. Piknik organizasyonu katılımcısı aileler çocukları ile birlikte geldiği için çok sık olmasa da piknik organizasyonlarında da palyaçolar görülmektedir. Palyaço organizasyon hizmetine sahip olan organizasyon şirketleri piknik içinde daha fazla talep görmektedir.

Açılış Organizasyonu Palyaço Kiralama

Açılış organizasyonu palyaço kiralama Palyaço gösterisi talep edildiğinde çokça ilgi gördüğünden açılışlarda palyaço görmemiz çok olasıdır. Açılış balon süsleme hizmeti dışında palyaço organizasyon hizmeti de açılış organizasyonu açısından çok önemlidir. Palyaço etkinlikleri ve palyaço oyunları ile dikkatleri üstüne çeken palyaçolar açılış organizasyonu için vazgeçilmez olmalıdır. Hem palyaço gösterisi ile hem de çocuklara yüz boyama yaparak gerekse de renkli palyaço kıyafetleri ile dikkatleri üzerine çekerler. Palyaço etkinlikleri bu sebeple açılış organizasyonu kapsamında çok fazla ilgi duymaktadır. Açılışlarda ayrıca broşür dağıtımı da yapan palyaçolar mekan tanıtımını da yaparlar. Mekan tanıtımı sadece broşürle değil açılışın dikkat çekici olmasıyla da yapıldığından palyaço talebi bu organizasyonlarda fazlasıyla tercih edilmektedir.

Açılış palyaço kiralama

Sünnet Organizasyonu Palyaço Kiralama

Sünnet organizasyonu çocuklar için düzenlendiğinden çocukların arkadaşları da sünnet organizasyonu içerisinde bulunacaktır. Sadece bu sebepte değil sünnet olacak çocuğun mutluluğu içinde palyaçolara ihtiyaç duyulmaktadır. Palyaço kiralama hizmeti size tam da bu noktada istenilen imkanı sağlamaktadır. Türlü türlü palyaço oyunları ve palyaço etkinlikleri ile çocukları eğlendiren palyaço animasyon hizmeti dahilinde bu etkinlikleri yapar. Sadece palyaço oyunları değil aynı zaman da yüz boyama ve sosis balon da yapan palyaço yaptığı gösteriyi daha eğlenceli hale getiriyor. Palyaço gösterisi çocukları düzende tutarken ebeveynler de gerçekleşecek olan sünnet organizasyonu süreçlerini aksatmadan ilerletebilirler. Sünnet organizasyon fiyatları palyaço kiralama hizmetini kapsamadığından anne babaların palyaço organizasyon şirketleri ile konuşup anlaşmak durumundadır. Çok uygun palyaço fiyatları ile etkinliğin daha verimli geçmesini sağlayabilirsiniz. Evde sünnet organizasyonu yapmak isteyenler içinde tabii ki palyaço kiralama hizmeti mevcuttur. Evde sünnet organizasyonu salonlara göre daha dar alanlarda yapıldığı için çocukların oyun alanları kısıtlanmış olacaktır ancak yine de palyaço etkinlikleri en iyi şekilde gerçekleşecektir.

Palyaço Kiralama Nasıl yapılır?

 • Tarihi ve Saati Belirlemek
 • Konum Bilgisine Sahip Olmak
 • Organizasyonla Anlaşmak ve Bilgileri Vermek

Palyaço gösterisi için gerekli olan palyaço, palyaço etkinlikleri ve palyaço oyunları için organizasyona 15 dakika önce ya da tam zamanında katılır. Palyaço gösterisi için gerekli olan adımları gerçekleştirmek için palyaço hazırlanır. Önce Yüz Boyama yaparak hem çocukları parti havasına sokar hem de onların istediği karakterlere bürünmesini sağlarlar. Daha sonra oyun ve yarışmalar ile eğlenceyi hat safhaya taşırlar. En son ise çocuklara sosis balondan figürler hediye edilerek onları mutlu ederler. Palyaço gösterisi için ideal süre 2 saat olarak düşünülmektedir. Palyaço organizasyon talebi verirken bunu göz önünde bulundurmanız önemlidir. Aksi taktirde 1 saatlik palyaço gösterisi süre darlığından istenilen verimi sağlayamaz. Palyaço organizasyon hizmeti bu şekilde talep edilebilir.

Palyaço Fiyatları

Palyaço kiralama fiyatları organizasyon şirketleri arasında çeşitlilik göstermektedir. Bizim hedefimiz de en ucuz palyaço fiyatları ile sizlere hizmet etmek vardır. Bu sebepten ötürü ucuz palyaço kiralama alan adıyla hizmet vermekteyiz. Palyaço kiralama ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Standart fiyatlarımız için ise palyaço fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Palyaço Kiralama

İstanbul Palyaço Kiralama

Palyaço kiralama nedir? ve Nasıl yapılır? Sorularına cevap verdikten sonra bu palyaço gösterisi için palyaço organizasyon hizmetinin en çok görüldüğü şehir olan İstanbul ve palyaço organizasyon hizmeti hakkında bilgi vermek isterim. İstanbul palyaço organizasyon hizmeti nüfus yoğunluğundan dolayı palyaço gösterisi için en çok talep edilen hizmettir. Neredeyse tüm organizasyon türlerinde hizmet halinde olan palyaço organizasyon şirketleri tüm eğlence etkinlikleri için talep edilebilir. İstanbul palyaço organizasyon hizmetini ilçe ilçe ayırmaktan ziyade iki yakaya ayırmamız gerekmektedir.

Avrupa Yakası Palyaço Kiralama

Avrupa yakası palyaço kiralama; Genellikle doğum günü partileri ve sünnet düğünü organizasyonları için talep gören palyaço organizasyon hizmeti bu organizasyonlar içinde ki düzeni sağlarken çocukları da eğlendirir. Günümüzde çok fazla animasyon seçeneği ortaya çıkmış olmasına rağmen palyaço organizasyon hizmetlerinin yeri çok ayrıdır. Palyaço organizasyon hizmetine ulaşımın kolay olması sebebiyle ebeveynler istediği her türlü animatör ve gösteri şekline istediği her zaman ve istediği her şekilde sahip olacak durumdadır. İsterlerse sadece palyaço çağırabilirler isterlerse kar spreyi ya da pinyata ekletebilirler. Yetmez ise balon süsleme gibi şeylerle uğraşmak istemezlerse yine kolaylık organizasyonlara yaptırabilirler.

Çoğunlukla İstanbul da görünen ve yine çoğunlukla doğum günü partilerinde bulunan palyaço ve animatörler, İstanbul genelinde ilgi görmeye devam etmektedir. İstanbul palyaço organizasyon şirketleri genellikle sizin konuma yakın olan palyaçoyu yönlendirerek işlem sağlamaktadırlar.

Avrupa Yakası Palyaço Etkinlikleri

İstanbul Avrupa yakasında her yere hizmetimiz vardır. Pıtırcık organizasyon firması olarak en uygun palyaço fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

palyaço organizasyon hizmetine dahil paketler

 • Yüz boyama
 • Sosis Balon
 • Halat çekme
 • Çuval yarışı
 • Limbo
 • Timsah
 • İp atlama
 • Sandalye kapmaca
 • Deve cüce
 • Heykel
 • Önde Tura

Anadolu Yakası Kiralık Palyaço

Anadolu yakası palyaço kiralama yoğun olarak doğum günlerinde ve ana okulların da daha fazla talep görmektedir. Özellikle pendik, maltepe, kartal, tuzla ve kadıköy ilçeleri diğer ilçelere göre daha fazla palyaço organizasyon hizmetini tercih ediyorlar. Bunun sebebi ise muhtemelen nüfus yoğunluğudur.

Şu zamanlar da fazlasıyla opsiyon vardır. Bu opsiyonlar ise etkinliğin en verimli geçmesi için etkinliği düzenleyen kişilerin elinde olan opsiyonlardır. Sadece palyaço organizasyon hizmeti ile bile etkinlik için de unutulan çocukları düzende tutmaya yeterlidir. Bu hizmete ulaşımın çok kolay olmasından dolayı talebin günden güne arttığını söylemeliyiz. Sadece palyaço çağırmak yerine birkaç ek paket talebi verebilirsiniz. Ek pakete Kar spreyi ve Pinyata dahildir.

Pıtırcık Organizasyon

Palyaço Nedi