Pıtırcık palyaço kiralama organizasyonu olarak bünyemizde profesyonel, enerjik, dinamik ve özverili palyaçolar bulunduruyoruz. Müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Ekip arkadaşlarımızı seçerken sadece eğlenceli, enerjik ve dinamik olmalarını istemiyoruz. Onların dışında iş disiplinine sahip ve etik kişiler olmalarını istiyor ve o kişiler ile çalışıyoruz. Etkinlikler de çocukların yüzlerini güldürmek için hiçbir şeyi yapmaktan çekinmeyecek profesyonel ekibimizle palyaço kiralama alanında en ucuz palyaço fiyatları ile mükemmel bir hizmet sağlıyoruz. Yalnızca çocukların değil ebeveynlerin de yüzlerini güldürme çabası içerisindeyiz. Palyaço kiralama alanında en ucuz palyaço fiyatları ile çocuğunuzu güldürürken gereğinden fazla ödemeyin diye de en ucuz fiyatları veriyoruz ve sağladığımız hizmetten olumlu geri dönüşler aldığımız için çok mutluyuz. 

Sadece ucuz fiyatlarımız değil aynı zamanda etkinlik sırasında her bir saniyenin verimli ve eğlenceli geçmesi için paket içeriklerine olabildiğince eğlenceli ve çok fazla oyun ekledik ki her çocuk eğlenebilsin ve sıkılmasın. Aynı zaman da sektöre yenilik getirerek çocukların yemek yeme sürelerini verimsiz süre olarak görüp etkinliğimizi uzatıyoruz. Çalışanlarımız çocukların oynamadığı ve eğlenmediği yemek yeme süresini ise etkinliğe eklerler ve etkinliği 10 dakika uzatırlar. Bu yenilik ile sadece çocukları değil her şeyi düşünen bir organizasyon olduğumuzu kanıtlıyoruz.  

Palyaço Sektöründe ki Vizyonumuz

Sektörde lider olmak istiyor ve bunun için çok çalışıyoruz aynı zamanda ise sektöre katabildiğimiz kadar verimli yenilikler katmak istiyoruz. Bunu yapmak için ise belirlenmiş hedeflerimiz var ve bu hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Dünya da ki en kolay işi de yapsanız en iyisini yapın mantalitesi ile sizlere hizmet veriyoruz çünkü biz en iyisi olmak istiyoruz. Öncelikli amacımız palyaço kiralama etkinliğinde ki her bir çocuğun eğlenmesi ve o anıyı unutmamalarıdır. Daha sonra ki amacımız ise ebeveynlerin ekonomik durumunu düşünmektir. Sırf piyasa yüksek diye daha fazla para ödemeyin diye en ucuz palyaço fiyatları ile sizlere hizmet veriyoruz. Amaçlarımız tabii ki bitmedi, aynı zaman da sektörde yanlış yapıldığını düşündüğümüz ne var ise onu en iyi hale getirip siz değerli müşterilerimize ve sevgi pıtırcığı çocuklarınıza sunmaktır. 

Pıtırcık organizasyon olarak her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hem whatsapp hem de arayarak günün her saati ulaşabilirsiniz.

Pıtırcık Organizasyon

Palyaço Nedi